23 Niedziela Zwykła 05.09.2021r.

1.Dzisiaj w naszej parafii dziękczynienie za zbiory – dożynki parafialne.

2.W środę 8 września Święto Narodzenia NMP. W naszej parafii Uroczystość odpustowa. Sumie odpustowej o godz. 11.30 będzie przewodniczył i wygłosi homilię ks. Roman Lorens, proboszcz w parafii Jasionów. Po Mszy świętej procesja. Zapraszam mężczyzn do niesienia baldachimu i chorągwi oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania do niesienia figur.

Porządek Mszy świętych:
– Królik Polski godz. 11.30 i 18.00.
– Bałucianka godz. 16.00.

Spowiedź przed odpustem będzie w czasie adoracji w poniedziałek i wtorek od godz. 17.00. W poniedziałek na adorację i Mszę świętą zapraszam rodziców dzieci ze szkoły podstawowej. We wtorek na adorację i Mszę świętą zapraszam wszystkie róże różańcowe z naszej parafii.

3.W tym tygodniu  od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem środy adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 Msza św. o godz. 18.00. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00.

Na adorację w tym tygodniu zapraszam następujące rodziny:
– Królik Polski: ul. Bieszczadzka nr od 194 do 230
– Szklary: 3/3, 3/4
– Bałucianka nr 17 i 18

4.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka nr od 218 do 230 i całą ul. Zieloną

5.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Beata Porada.

6.Ogłoszenie Pana Sołtysa
W piątek 10 września o godz. 19.00 w Domu Ludowym odbędzie się zebranie wiejskie, na które sołtys zaprasza.