22 Niedziela Zwykła 28.08.2022r.

1.Od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00.

2.We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Józefa.

3.W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej. Na nowennę zapraszam wszystkie dzieci przedszkolne i uczniów naszej szkoły. Matce Bożej zawierzymy dzieci z naszego przedszkola i szkoły.

4.W czwartek 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. Z tej okazji Msza święta o godz. 8.00. Na Mszę świętą zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły, dyrekcję, nauczycieli, pracowników obsługi i rodziców.

5.W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Wacława. W czasie Mszy świętej będziemy modlić się o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego oraz za naszą liturgiczną służbę ołtarza.

6.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7.Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca i na rozpoczęcie roku szkolnego w czwartek i piątek w czasie adoracji.

8.W piątek od godz. 9.00 z posługą sakramentalną odwiedzę osoby starsze i chore.

8.W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Rozpocznie się o godz. 18.00 od piętnastominutowej  medytacji. Następnie procesja różańcowa i Msza święta. W sposób szczególny będziemy modlić się za parafian z Bałucianki, Szklar i Wisłoczka.

9.W przyszłą niedzielę w naszej parafii dożynki. W Bałuciance zmiana tajemnic różańcowych.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Dąbrówka od nr 16 do końca.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Maria Rygiel.

12.Zapowiedzi przedślubne
Piotr Nycz syn Adama i Agnieszki Skrzyńskiej zam. w Króliku Polskim