2 Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2022r.

1.Dzisiaj Gorzkie Żale w Króliku Polskim po Mszy św. o godz. 8.15 i po sumie, w Bałuciance po Mszy św. o godz. 10.00.

2.Dzisiejsza składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać.

3.W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza św. o godz. 17.00. W czwartek adoracja w ciszy.

Na adorację zapraszam wszystkich parafian. Będziemy modlić się o pokój na Ukrainie. O prowadzenie modlitwy różańcowej proszę następujące róże:
poniedziałek – św. Mateusza
wtorek – św. Kazimierza

4.W środę nowenna do Matki Bożej o godz. 16.30. Zachęcam do pisania próśb i podziękowań do Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej.

5.W piątek w Bałuciance Droga Krzyżowa o godz. 15.30. a po niej Msza św.
W Króliku Polskim Droga Krzyżowa o godz. 17.00. a po niej Msza św.
W każdy piątek Wielkiego Postu w czasie Mszy świętej będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

6.W sobotę Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Dzień szczególnej modlitwy za ojców.

Msze święte:
– Królik Polski godz. 8.00 i 17.00
– Bałucianka godz. 15.30

7.W nawie bocznej na stoliku znajdują się świece w cenie 10 zł.

8.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 140 do 152.

9.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła   p. Łucja Dudzik.