17 Niedziela Zwykła 24.07.2022r.

1.Dzisiaj w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy świętej błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary składane z okazji błogosławieństwa pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

2. Od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

3.We wtorek w związku ze wspomnieniem św. Joachima i Anny, rodziców NMP, na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszam wszystkie osoby starsze i chore z Królika Polskiego. Po Mszy świętej adoracja i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. W tym dniu nie będzie adoracji i Mszy świętej o godz. 18.00. W Bałuciance w kościele taka Msza święta będzie o godz. 17.00.

4.W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej.

5.W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Wacława.

5.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka nr od 181 do 192.

6.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Małgorzata Skrzyńska .

7. Zapowiedzi przedślubne
Kamil Adam Juzwa  syn Jana i Alicji Lenik zam. w Daliowej
z Patrycją Trzaska córką Stanisława i Danuty Łątka zam. w Króliku Polskim, zap. II