13 Niedziela Zwykła 30.06.2024r.

1.W tym tygodniu od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00.

2.W pierwszą środę miesiąca o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

3.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem w czasie adoracji.

4.W pierwszy czwartek miesiąca będziemy modlić się o powołania do służby w Kościele i za naszą liturgiczną służbę ołtarza.

5.W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00 z posługą sakramentalną odwiedzę osoby chore i
starsze.

6.W pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00. Różaniec wynagradzający o godz. 7.30. Msza święta o godz. 8.00.

7.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Dąbrówka od nr 16 do końca.

8. Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Aleksandra Nowak.

9.Zapowiedzi przedślubne
Damian Gierlicki zam. w Chlebnej i Kinga Maria Winnicka zam. w Królik Polski, zap. II