12 Niedziela Zwykła 23.06.2024r.

1.W tym tygodniu od poniedziałku do piątku w zabytkowym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Na zakończenie adoracji litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza święta o godz. 17.00.

2.W piątek o godz. 16.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Msza święta o godz. 17.00. Zapraszam członków szkaplerza i wszystkich czcicieli św. Michała Archanioła.

3.W sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święta: Królik Polski godz. 8.00, Bałucianka godz. 16.00. W sobotę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

4.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Dąbrówka od początku do nr 15.

5. Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Kazimiera Borek.

6.Zapowiedzi przedślubne
Damian Gierlicki zam. w Chlebnej i Kinga Maria Winnicka zam. w Królik Polski, zap.I