12 Niedziela Zwykła 21.06.2020r.

1.Jutro w poniedziałek dzieci z klasy III przygotowujące się do I Komunii Świętej razem z rodzicami zapraszam po Mszy świętej.

2.W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3.W czwartek o godz. 8.00. Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

4.W tym tygodniu z wyjątkiem wtorku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Na zakończenie adoracji litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 18.00. We wtorek adoracja od godz. 7.00. Msza św.
o godz. 8.00. W czasie adoracji możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzieży. Przypominam o obowiązujących maseczkach ochronnych.

5.Na adorację w tym tygodniu zapraszam następujące rodziny:
– Królik Polski: ul. Dąbrówka: od 1 do 12
– Szklary: 10/11 i 10/12
– Bałucianka: 22 i 23

6.Na naszej stronie internetowej są zamieszczane rozważania czerwcowe.

7.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Dąbrówka od 1 do 12

8.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejął pani Bożena Bacior.