VI Niedziela Wielkanocy – 22.05.2022r.

1.Dzisiaj o godz. 18.00 przy grocie obok zabytkowego kościoła nabożeństwo majowe połączone ze śpiewem pieśni maryjnych.

2.W poniedziałek adoracji nie będzie. Msza święta o godz. 8.00.

3.Msze święte będą odprawiane w zabytkowym kościele. We wtorek, środę i piątek adoracja od godz. 17.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.45. Msza święta o godz. 18.00.

4.W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe). Będziemy  modlić się o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli. We wtorek i środę procesje błagalne wokół zabytkowego kościoła.

5.We wtorek w Bałuciance w cerkwi o godz. 19.00 Msza święta i nabożeństwo majowe.

6.W środę o godz. 19.00 nabożeństwo majowe na Szklarach.

7.W czwartek o godz. 18.00 obok kapliczki Necowej będzie odprawiona Msza święta i nabożeństwo majowe (w razie deszczu Msza święta w zabytkowym kościele).

8.W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

9.W sobotę o godz. 18.00 w zabytkowym kościele kolejna katecheza przedmałżeńska.

10.W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Dwóch kleryków z V roku przyjmie święcenia diakonatu w Jaśliskach.

Dlatego będzie zmieniony porządek Mszy świętych.
Królik Polski godz. 8.00 i 15.00.
Bałucianka godz. 9.00.

11.Rozpoczął się sezon koszenia trawy wokół naszych kościołów, na cmentarzu i wokół plebanii. Ofiary w wysokości 30 zł. proszę składać w kopertach.

12.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od 39 do nr 55

13.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Maria Pelczar.