V Niedziela Wielkanocy – 15.05.2022r.

1.Jutro Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.

2.Msze święte będą odprawiane w zabytkowym kościele. W poniedziałek, wtorek, piątek adoracja od godz. 17.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.45. Msza święta o godz. 18.00. W środę, czwartek i sobotę adoracja od godz. 7.00. Nabożeństwo majowe o godz. 7.45. Msza święta o godz. 8.00.

3.W środę o godz. 18.00 nabożeństwo majowe na Szklarach przy kapliczce.

4.W czwartek w Bałuciance w cerkwi Msza święta o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.

5.W sobotę o godz. 18.00 w zabytkowym kościele kolejna katecheza przedmałżeńska.

6.W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.15 poświęcenie i wręczenie krzyży uczniom kl. VIII.

7.Bóg zapłać za ofiarność na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

8.Bóg zapłać parafianom za pomoc przy przygotowaniu kościoła parafialnego do prac remontowych.

9.Rozpoczął się sezon koszenia trawy wokół naszych kościołów, na cmentarzui  wokół plebanii. Ofiary w wysokości 30 zł. proszę składać w kopertach.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od 25do nr 36A

11.Dziękuję parafianom ze Szklar za ofiary na sprzątanie kościoła.

12.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Beata Litwin.