Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29.05.2022r.

1.Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą nowo wyświęconych diakonów.

2.Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3.W tym tygodniu nabożeństwa w zabytkowym kościele.  Od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.45. Msza święta o godz. 18.00.

4.We wtorek zakończenie nabożeństw majowych. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe.

5.W pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 zmiana tajemnic różańcowych, nabożeństwo czerwcowe i Msza święta.

6.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie podczas adoracji. Bardzo proszę, aby skorzystać ze spowiedzi w te dni.

7. W pierwszy czwartek miesiąca nabożeństwo czerwcowe w intencji ministrantów i lektorów z naszej parafii.

8. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00. odwiedzę z posługą sakramentalną osoby  starsze i chore.

9.W pierwszą sobotę miesiąca kolejne nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Rozpocznie się o godz. 18.00 od piętnastominutowej medytacji następnie procesja różańcowa i Msza święta.

10.W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kandydatów do Bierzmowania z klasy VIII zapraszam na Mszę świętą o godz. 11.15.

11.Rozpoczął się sezon koszenia trawy wokół naszych kościołów, na cmentarzu i wokół plebanii. Ofiary w wysokości 30 zł. proszę składać w kopertach.

12.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od 56 do nr 71.

13.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Magdalena Znamirowska.