Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy – 10.04.2023r.

1.Trwa Oktawa Wielkanocy – przedłużenie świętowania Zmartwychwstania Chrystusa. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.We wtorek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Msza święta o godz. 8.00.

3.Od środy do piątku adoracja od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00. Na zakończenie adoracji będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

4.W środę o godz. 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej.

5.W piątek od godz. 9.00 odwiedzę z posługą sakramentalną osoby chore i starsze.

6.W czwartek i piątek w Bałuciance w kościele o godz. 19.00 Msza święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

7.W Niedzielę Bożego Miłosierdzia odpust w Bałuciance. Suma odpustowa o godz. 11.30. Z tego względu w Króliku Polskim Msze święte o godz. 8.15 i 10.00. Także w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

8.Także w Niedzielę Bożego Miłosierdzia na Szklarach o godz. 16.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

9.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Dąbrówka od początku do nr 13.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła
p. Jolanta Hanus.