Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 05.06.2022r.

1.Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2.Także dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych w Bałuciance.

3.Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze święte: Królik Polski godz. 18.00, Bałucianka w cerkwi godz. 17.00.

4.We wtorek spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. VIII o godz. 19.00.

5.W tym tygodniu nabożeństwa w zabytkowym kościele.  Od wtorku do czwartku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00. W piątek i sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa.

7.W piątek młodzieży z klasy VIII udzieli Sakramentu Bierzmowania Ks. Abp Adam Szal w parafii Jaśliska o godz. 18.00. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, świadków i rodziców od wtorku do czwartku w czasie adoracji.

8.W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej.

9.Za tydzień składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

10.Rozpoczął się sezon koszenia trawy wokół naszych kościołów, na cmentarzu i wokół plebanii. Ofiary w wysokości 30 zł. proszę składać w kopertach.

11.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od 73 do nr 90.

12.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Stanisława Wołtosz.

13.Zapowiedzi przedślubne
Mateusz Tomasz Maciołek syn Andrzeja i Katarzyny Piekarz zam. w Króliku Polskim oraz Karolina Katarzyna Chodorowska córka Wojciecha i Marty Matusik zam. w Króliku Polskim zap. I