IV Niedziela Wielkanocy – 08.05.2022r.

1.Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Także dzisiaj modlimy się w intencji ks. bp. Stanisława Jamrozka w dniu jego imienin.

2.Jutro uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Adoracja od godz. 17.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.45. Uroczysta Msza święta o godz. 18.00.

3.Od wtorku ze względu na przygotowania do remontu kościoła parafialnego adoracja i Msza święta będą odprawiane w kościele zabytkowym. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku od godz. 7.00. O godz. 7.45 nabożeństwo majowe. Msza święta o godz. 8.00.

4.W sobotę adoracja od godz. 17.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.45. Msza święta o godz. 18.00.

5.We wtorek o godz. 18.00 w zabytkowym kościele spotkanie dla rodziców i uczniów z klasy VIII. Obecność obowiązkowa.

6.W środę o godz. 18.00 nabożeństwo majowe na Szklarach przy kapliczce.

7.W czwartek w Bałuciance w cerkwi Msza święta o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.

8.Rozpoczęcie remontu kościoła parafialnego ustalono na 16 maja. Prace potrwają około 3 tygodnie. Dlatego bardzo proszę od wtorku do piątku (od godz. 17.00) parafian o pomoc w przygotowaniu kościoła do tych prac remontowych.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od  początku do nr 24A

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Maria Bacza.