III Niedziela Wielkanocy – 01.05.2022r.

1.Dzisiaj o godz. 11.15 w Króliku Polskim Uroczystość I Komunii Świętej. Módlmy się w intencji dzieci z klasy III.  Od jutra rozpoczyna się „Biały Tydzień”.

2.Także dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

3.Rozpoczął się miesiąc maj. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Nabożeństwa majowe o godz. 17.45. Msza święta o godz. 18.00.

4.We wtorek  3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Porządek Mszy świętych jak w niedzielę.

5.W środę o godz. 17.30 zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo majowe.

6.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek miesiąca i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie podczas adoracji. Bardzo proszę, aby skorzystać ze spowiedzi w te dni.

7. W czwartek adoracja od godz. 7.00. Nabożeństwo majowe o godz. 7.45. Msza święta o godz. 8.00.

8. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00. odwiedzę z posługą sakramentalną osoby  starsze i chore.

9.W sobotę adoracja od godz. 17.00. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca i majówka o godz. 17.30. Msza święta o godz. 18.00.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Dąbrówka od nr 16 do końca.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Dorota Ziembicka