III Niedziela Adwentu – 12.12.2021r.

1.Od poniedziałku do piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. O godz. 16.30 różaniec. Msza święta o godz. 17.00. W sobotę adoracja od godz. 7.00, różaniec o godz. 7.30, msza św. o godz. 8.00.

Dzieci i młodzież zapraszam w następującym porządku:
poniedziałek, środę i  piątek: Dzieci z przedszkola, kl. I, II, III i IV
wtorek, czwartek i sobota: kl. VI, VII i VIII

Dla uczniów klas VI, VII i VIII będzie to także przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Dzieci tak jak w ubiegłym roku będą świecić lampiony i losowały figurkę Maryi, którą na całą dobę zabiorą do domu i razem z rodziną będą przy Niej modlić się.

2.Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszam następujące rodziny:
Królik Polski ul. Bieszczadzka od nr 73 do 109
Szklary nr 9/1, 9/2, 9/3
Bałucianka nr 33, 34, 35

W czasie adoracji będziemy modlić się o owocne przeżycie misji parafialnych.

3. Ze względu na epidemię na spowiedź przed Świętami Bożego Narodzenia nie będą zapraszani księża z dekanatu. Dlatego od poniedziałku13 grudnia będę spowiadał od godz. 16.00. do 17.00.

4. W Bałuciance w kościele Msze święte w czwartek i piątek  o godz. 18.00. Spowiedź w Bałuciance przed Świętami Bożego Narodzenia  w piątek od godz. 10.00 do 11.00 i w  sobotę od godz. 14.30 do Mszy świętej o godzinie 16.00.

5.Od piątku przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia.

6.W nawie bocznej na stoliku znajdują się poświęcone opłatki i świece wigilijne. Cena świecy to jeden posiłek dla dziecka (7 – 10 zł.), opłatki –  dowolna ofiara.

7.Dzisiejsza składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

8.Rozpoczął się sezon grzewczy w naszym kościele. Koperty podpisane „Na ogrzewanie” można składać na tacę od przyszłej niedzieli. Ofiara dowolna.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 181 do 192.

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przyjęła pani Małgorzata Skrzyńska.