6 Niedziela Wielkanocy – 14.05.2023r

1.Dzisiejsza składka przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

2.W poniedziałek, wtorek i środę będziemy modlić się o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.

3.W poniedziałek i środę nabożeństwo majowe na Szklarach o godz. 19.00.

4.We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski. W tym dniu nasza parafialna Akcja Katolicka będzie obchodzić 25 lecie działalności. Nabożeństwo dziękczynne o godz. 17.30. Uroczysta Msza święta o godz. 18.00.

5.Od poniedziałku do piątku adoracja od godz. 17.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Msza święta o godz. 18.00.

Na nabożeństwo majowe zapraszam:
Poniedziałek: dzieci z przedszkola
Wtorek: uczniów z klasy I, II i III
Środa: uczniów z klasy IV i V
Czwartek: uczniów z klasy VI
Piątek: uczniów z klasy VII i VIII

6.W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7.Także w piątek w Bałuciance w kościele o godz. 19.00 Msza święta i nabożeństwo majowe.

8.W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 56 do 71.

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Łucja Dudzik.

11.Rozpoczął się sezon koszenia trawy przy obiektach parafialnych i na cmentarzu. Na ten cel proszę składać w kopertach po 30 zł.

12.Proszę na cmentarzu usunąć znicze, które stoją między grobami.