5 Niedziela Wielkanocy – 07.05.2023r

1.Dzisiaj o godz. 11.15 w Króliku Polskim Uroczystość I Komunii Świętej. Módlmy się w intencji dzieci z klasy III. Od jutra rozpoczyna się „Biały Tydzień”.

2.Jutro uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Jest to dzień imienin bp. Stanisława Jamrozka. Módlmy się za solenizanta.

3.Od poniedziałku do soboty adoracja od godz. 17.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Msza święta o godz. 18.00.
Na nabożeństwo majowe zapraszam:

Poniedziałek: dzieci z przedszkola
Wtorek: uczniów z klasy I, II i III
Środa: uczniów z klasy IV i V
Czwartek: uczniów z klasy VI
Piątek: uczniów z klasy VII i VIII

4. W piątek w Bałuciance w kościele o godz. 19.00 Msza święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5.W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.

6Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 39 do 55.

7.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Celina Borek.

8.Zapowiedzi przedślubne
Adrian Grzegorz Kuśnierczak syn Mariana i Ireny Chodorowska, zam. w parafii Królik Polski z
Klaudia Paulina Golonka córką Bogdana i Bogusławy Soszyńska, zam. w parafii Jedlicze, zap. II