4 Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2023r.

1.Dzisiaj Gorzkie Żale w Króliku Polskim o godz. 15.30.
W Bałuciance Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 10.00.

2.W tym tygodniu od wtorku do piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00. W poniedziałek i sobotę adoracji nie będzie.

3.W poniedziałek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców.

Porządek Mszy świętych:
Królik Polski godz. 8.00 i 18.00
Bałucianka godz. 16.30.

4.W piątek w Bałuciance Droga Krzyżowa o godz. 16.30. a po niej Msza św.
W Króliku Polskim Droga Krzyżowa o godz. 18.00. a po niej Msza św.
W każdy piątek Wielkiego Postu w czasie Mszy świętej będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

5.W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.

Porządek Mszy świętych:
Królik Polski godz. 8.00 i 18.00
Bałucianka godz. 16.30.

6.W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na letni.

7.Świece wielkanocne w cenie 10 zł. znajdują się w nawie bocznej naszego kościoła.

8.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny:
Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 181 do 192.

9.Dziękuję parafianom z Bałucianki za uporządkowanie kościoła po pracach przy nowej posadzce. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Maria Rygiel.

10.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

11.Zapowiedzi przedślubne
Rafał Grzegorz Chmiel syn Sławomira i Marty Zadylak zam. w Krośnie z Pauliną Józefą
Poznar córką Janusza i Anny Pitrus zam. w Króliku Polskim, zap. II