33 Niedziela zwykła 15.11.2020 r.

1.Od  poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. O godz. 16.20. będą czytane wypominki, następnie różaniec za zmarłych. Msza św. o godz. 17.00.

W  sobotę adoracja od godz. 7.00. O godz. 7.20. będą czytane wypominki, następnie różaniec za zmarłych. Msza św. o godz. 8.00.

Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki na wypominki.

2.Ze względu na pandemię nie będzie wyznaczanych rodzin na adorację Najświętszego Sakramentu. Na modlitwę zapraszam tych parafian, którzy mogą przyjść.

Bardzo proszę, aby modlić się w rodzinach w następujących intencjach:
– o zgodę i pokój w naszej Ojczyźnie;
– o ustanie pandemii i zdrowie dla wszystkich chorych i cierpiących.
– w intencji wszystkich służb medycznych, mundurowych oraz wolontariuszy, którzy z  poświęceniem posługują chorym i cierpiącym,
– o życie wieczne dla zmarłych.

3.Trwa nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla.

4.Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego.

5.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny z ul. Bieszczadzka: 56, 58, 59, 61, 63, 64, 67, 68, 69, 71.

6.Zachęcam do czytania prasy katolickiej oraz naszej strony parafialnej.

7.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Maria Rygiel.