33 Niedziela Zwykła 14.11.2021r.

1.W tym tygodniu wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00. Wypominki będą czytane od godz. 16.20. Następnie będziemy odmawiać różaniec za zmarłych z wypominków. Kartki na wypominki są wyłożone pod chórem.

2.Od poniedziałku będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach, w następującej kolejności:
Poniedziałek za zmarłych z rodzin mieszkających na ul. Zielona
Wtorek  za zmarłych z rodzin mieszkających na ul. Dąbrówka od 1 do 15
Środa za zmarłych z rodzin mieszkających na ul. Dąbrówka od 16 do końca
Czwartek za zmarłych z rodzin mieszkających w Wisłoczku oraz Szklary od 2 do  6
Piątek  za zmarłych z rodzin mieszkających na Szklarach blok 9

3.W Bałuciance, w kościele od poniedziałku do środy Msza święta o godz. 18.00 i modlitwa za zmarłych.
Poniedziałek  za zmarłych z rodzin mieszkających od nr 25 do 28
Wtorek za zmarłych z rodzin mieszkających od nr 29 do 33
Środa za zmarłych z rodzin mieszkających od nr 34 do końca

4.W czwartek po Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.

5.W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla. Do tej uroczystości przygotujemy się przez triduum, które rozpocznie się w czwartek Mszą świętą.

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 123 do nr 139.

7.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Magdalena Znamirowska.

8.Dziękuję za ofiary na potrzeby inwestycyjne w parafii – Bóg zapłać.