31 Niedziela Zwykła 30.10.2022r.

1.Dzisiaj o godz. 16.00 w zabytkowym kościele nabożeństwo różańcowe.

2.Jutro zakończenie nabożeństw różańcowych.

3.We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy świętych:
Królik Polski godz. 8.15 i 14.00. Po Mszy świętej o godz. 14.00 procesja na cmentarz i nabożeństwo za zmarłych.
Bałucianka – cerkiew godz. 10.00. Po Mszy świętej procesja na cmentarz i nabożeństwo za zmarłych.

4.W środę Dzień Zaduszny. Porządek Mszy świętych:
Królik Polski godz. 8.00 i 17.00.
Bałucianka godz. 15.30.

W Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny wierni mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany za zmarłych. W tym celu należy pobożnie nawiedzić kościół i odmówić tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego. W listopadzie można codziennie zyskiwać odpusty za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w intencjach Ojca Świętego. W dniach od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, zaś w pozostałych dniach odpust jest cząstkowy.

5.Od czwartku będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach, w następującej kolejności:
Czwartek 3 listopada za zmarłych z rodzin mieszkających na ul. Bieszczadzka od nr 2 do 36A
Piątek 4 listopada za zmarłych z rodzin mieszkających na ul. Bieszczadzka od nr 39 do 71
Wypominki będą czytane od godz. 16.30, a następnie nabożeństwo za zmarłych. Kartki na wypominki są wyłożone pod chórem

6.W czwartek zmiana tajemnic różańcowych.

7.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

8.W piątek od godz. 9.00 odwiedzę osoby starsze i chore.

9.W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00. Różaniec o godz. 7.30. Msza święta o godz. 8.00.

10.W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych w Bałuciance.

11.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 140 do nr 152.

12.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Łucja Dudzik.