30 Niedziela Zwykła 24.10.2021r.

1.Trwa miesiąc październik i modlitwa różańcowa.

2.W tym tygodniu w Króliku Polskim Msza św. o godz. 17.00 następnie nabożeństwo różańcowe. W Bałuciance w kościele w środę i czwartek Msza św. o godz. 16.00 następnie nabożeństwo różańcowe.

Na Msze święte i nabożeństwa różańcowe zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

3.Spowiedź przed zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych będzie w Króliku Polskim w poniedziałek, wtorek i piątek od godz. 16.30 natomiast w Bałuciance w środę i czwartek od godz. 15.30.

4.Młodzież od klasy VIII i starszą zapraszam w sobotę na kolejną katechezę przedmałżeńską. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00.

5.Kartki na wypominki są wyłożone pod chórem.

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 73 do nr 90.

7.Zbliża się miesiąc listopad rozpocznijmy porządkowanie grobów naszych bliskich.

8.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Maria Bacza.

9.W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy (z 3.00 na 2.00).