3 Niedziela Wielkiego Postu – 20.03.2022r.

1.Dzisiaj Gorzkie Żale w Króliku Polskim po Mszy św. o godz. 8.15 i po sumie, w Bałuciance po Mszy św. o godz. 10.00.

2.W tym tygodniu od wtorku do czwartku wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza św. o godz. 17.00. W czwartek adoracja w ciszy. W poniedziałek adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00. W sobotę adoracji nie będzie. Msza święta o godz. 8.00.

Na adorację zapraszam wszystkich parafian. Będziemy modlić się o pokój na Ukrainie, dobre przygotowanie do spowiedzi wielkanocnej i owocne przeżycie misji parafialnych. O prowadzenie modlitwy różańcowej proszę następujące róże:
poniedziałek – św. Andrzeja Boboli
wtorek – św. Michała Archanioła

3.W środę nowenna do Matki Bożej o godz. 16.30. Zachęcam do pisania próśb i podziękowań do Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej.

4.W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia.
Królik Polski: Msza św. o godz. 8.00 i 17.30. Droga Krzyżowa o godz. 17.00.
Bałucianka: Droga Krzyżowa o godz. 15.30. Msza święta o godz. 16.00.
W każdy piątek Wielkiego Postu w czasie Mszy świętej będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

5.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii.

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 153 do 163.

7.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejął p. Józef Lichaj.

8.W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na letni (z godz. 2.00 na 3.00)