3 Niedziela Adwentu – 11.12.2022r.

1.Dzisiejsza składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

2.Od jutra do piątku Msze święte roratnie o godz. 17.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. W środę o godz. 16.30 wspólny śpiew Godzinek. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Roraty o godz. 8.00.

Tegoroczne roraty poświęcone są św. Joachimowi dziadkowi Pana Jezusa. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do codziennego udziału w roratach.

3.W Bałuciance w cerkwi Msze święte roratnie w środę i czwartek o godz. 18.00.

4.W nawie bocznej znajdują się świece wigilijne. Cena świecy  10 zł.

5.Rozpoczął się sezon grzewczy w naszych kościołach. Ofiary na ten cel w wysokości 30 zł. proszę tradycyjnie składać w kopertach na tacę.

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Dąbrówka od początku do nr 10

7.Nasz Pan Organista będzie roznosił opłatki na wigilijny stół na Szklarach dzisiaj od godz. 14.00. A w przyszłą sobotę w Bałuciance od godz. 9.00.

8.Tradycyjnie w najbliższą sobotę i niedzielę strażacy z Królika Polskiego będą chodzić z kalendarzami.

9.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pan Krzysztof Łoś.

10.Dzisiaj w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie o godz. 13.30 rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy z wieloma atrakcyjnymi stoiskami. Stoiska będą ulokowane wewnątrz budynku. O godz. 18.00 w Sali kina Sokół zaprezentowane zostaną Psalmy Dawidowe. Piękny koncert, który wprowadzi w atmosferę Adwentu i Bożego Narodzenia.