24 Niedziela Zwykła 11.09.2022r.

1.Od poniedziałku rozpoczniemy bezpośrednie przygotowanie do misji świętych, które odbywać się będą w naszej parafii od 16 do 20 października.
Pragnąc, aby misje wydały owoce, których oczekuje Pan Bóg potrzeba duchowej ofiary. Dlatego zapraszam do modlitwy w intencji misji wszystkie rodziny z naszej parafii.

Program przygotowania:
Godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu
Godz. 17.30 różaniec w intencji misji razem ze św. Michałem Archaniołem
Godz. 18.00 Msza święta

Poniedziałek ul. Bieszczadzka od początku do nr 30
Wtorek ul. Bieszczadzka od nr 33 do nr 55
Czwartek ul. Bieszczadzka od nr 56 do nr 81
Piątek ul. Bieszczadzka od nr 82 do nr 109

2.W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3.W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

4.W przyszłą niedzielę z okazji święta św. Stanisława Kostki na Mszę świętą o godz. 11.15 zapraszam wszystkie dzieci i młodzież z naszej parafii.

5.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 39 do 55.

6.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Anna Barć .

7.Zapowiedzi przedślubne
Sławomir Jan Rygiel syn Zbigniewa i Marii Owsiana zam. w Bałuciance oraz Barbara Agnieszka Walczak córka Jana i Haliny Czarnik zam. w Cergowa, zap.II