2 Niedziela Zwykła – 16.01.2022r.

1.We wtorek i środę ze względu na spotkanie kolędowe w Bałuciance Msza św. w Króliku Polskim o godz. 18.00.

2. Program spotkania kolędowego:
16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo w intencji rodzin do Świętej Rodziny.
17.00 Msza święta i uroczyste błogosławieństwo rodzin.

W małym pojemniku proszę przynieść ze sobą wodę, która zostanie pobłogosławiona, aby pokropić swoje domy.

Plan spotkań w kościele
17 stycznia (poniedziałek) Szklary Blok 10
18 stycznia (wtorek) Bałucianka od nr 1 do 19
19 stycznia (środa) Bałucianka od nr 22 do końca

3.We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4.W środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Będziemy modlić się w intencji naszej Archidiecezji.

5.W piątek podczas adoracji i Mszy św. będziemy modlić się za babcie i dziadków.

6.W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00.

7.Dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie naszych kościołów w Króliku Polskim i Bałuciance. Ofiary nadal można składać w kopercie z podpisem: „Na ogrzewanie kościoła”.

8.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 2 do 24A.

9.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Anna Barć.

10.Zarząd OSP w Króliku Polskim zaprasza wszystkich strażaków na spotkanie sprawozdawcze, które odbędzie się 22 stycznia (w przyszłą sobotę) o godz. 17.00.

11.W przyszłą niedzielę składka na rodzinę poszkodowaną w pożarze.