2 Niedziela Adwentu – 04.12.2022r.

1.Jutro do naszego kościoła zawita św. Mikołaj. Dlatego Msza święta wyjątkowo o godz. 16.30. Po zakończeniu Mszy świętej spotkanie ze
św. Mikołajem.

2.Od wtorku Msze święte roratnie o godz. 17.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. W sobotę Roraty o godz. 8.00. Adoracja od godz. 7.00.
Tegoroczne roraty poświęcone są św. Joachimowi dziadkowi Pana Jezusa. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do codziennego udziału w roratach.

3.W pierwszą środę miesiąca o godz. 16.30 modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic.

4.W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Porządek Mszy świętych:
Królik Polski godz. 17.00
Bałucianka kościół godz. 16.00
W czasie Mszy św. o godz. 17.00 dzieci z kl. III otrzymają poświęcone medaliki.

5.W Bałuciance w cerkwi Msze święte roratnie we wtorek i środę o godz. 18.00.

6.Za tydzień składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

7.W nawie bocznej na stoliku znajdują się świece wigilijne. Cena świecy 10 zł.

8.Rozpoczął się sezon grzewczy w naszych kościołach. Ofiary na ten cel w wysokości 30 zł. proszę tradycyjnie składać w kopertach na tacę.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Zielona

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejął pan Adam Gazda.