15 Niedziela Zwykła 10.07.2022r.

1.Dzisiejsza składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary.

2.Jutro święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

3.W poniedziałek, czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Msza święta o godz. 18.00.
We wtorek, środę i sobotę adoracja od godz. 7.30. Msza święta o godz. 8.00.

4.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka nr od 153 do 163.

5.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Krystyna Jakieła.

6.Parafia Królik Polski i Akcja Katolicka organizują 6 sierpnia jednodniową pielgrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa: Wawel, Rynek, Łagiewniki. Koszt 200 zł. (w cenie: przejazd autokarem, przewodnicy, bilety wstępu, obiad).