14 Niedziela Zwykła 03.07.2022r.

1.Od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.30. Msza święta o godz. 18.00. W sobotę adoracja od godz. 7.30. Msza święta o godz. 8.00.

2.W pierwszą środę miesiąca modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.30. Msza święta o godz. 18.00.

3.W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca.

4.W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana, patrona Archidiecezji.

5.Za tydzień składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.  Bóg zapłać za ofiary.

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka nr od 140 do 152.

7.Rozpoczął się sezon koszenia trawy wokół naszych kościołów, na cmentarzu
i wokół plebanii. Ofiary w wysokości 30 zł. proszę składać w kopertach.

8.Parafia Królik Polski i Akcja Katolicka organizują 6 sierpnia jednodniową pielgrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa: Wawel, Rynek, Łagiewniki. Koszt 200 zł. (w cenie: przejazd autokarem, przewodnicy, bilety wstępu, obiad). Zapisy w kancelarii na plebanii.