13 Niedziela Zwykła 26.06.2022r.

1.Od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Na zakończenie adoracji litania do najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza święta o godz. 17.00.

2.W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Msze święte:
– Bałucianka godz. 16.00
– Królik Polski godz. 17.00

3.W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

4.W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca.

5.Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca od godz. 16.00.

6.W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00 z posługą sakramentalną odwiedzę osoby starsze i chore.

7. W pierwszą sobotę miesiąca kolejne nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Rozpocznie się o godz. 17.00 od piętnastominutowej medytacji, następnie procesja i Msza święta.

8. Za tydzień podsumowanie prac związanych z remontami w naszych kościołach.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka nr od 123 do 139.

10.Rozpoczął się sezon koszenia trawy wokół naszych kościołów, na cmentarzu i wokół plebanii. Ofiary w wysokości 30 zł. proszę składać w kopertach.

11.Parafia Królik Polski i Akcja Katolicka organizują 6 sierpnia jednodniową pielgrzymkę do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa: Wawel, Rynek, Łagiewniki. Koszt 200 zł. (w cenie: przejazd autokarem, przewodnicy, bilety wstępu, obiad). Zapisy w kancelarii na plebanii.

12.Zapowiedzi przedślubne
Konrad Grzegorz Barć syn Mariana i Anny zam. Bałucianka