10 Niedziela Zwykła 06.06.2021r.

1.W przyszłą niedzielę 13 czerwca w Jaśliskach na Mszy św. o godz. 11.00 Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży udzieli Ks. Bp Krzysztof Chudzio.

Dlatego porządek Mszy św. w naszej parafii będzie następujący:
– Królik Polski godz. 8.00 i 11.15.
– Bałucianka godz. 9.00.

2.Trwa Oktawa Bożego Ciała.

3.W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków. Na Mszy św. o godz. 18.00 kandydaci do Sakramentu Bierzmowania z klasy VIII otrzymają poświęcone krzyże. Spowiedź przed bierzmowaniem dla kandydatów, rodziców i świadków w czasie adoracji.

4.W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na Mszach świętych ODNOWIENIE AKTU POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA. Porządek Mszy świętych: Królik Polski godz. 8.00 i 18.00, Bałucianka godz. 16.00. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Na zakończenie adoracji litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja. Msza św. o godz. 18.00. W czasie oktawy Bożego Ciała na adorację zapraszam wszystkich parafian.

6.W Bałuciance w cerkwi od poniedziałku do czwartku Msze św. z procesją eucharystyczną o godz. 16.00. W piątek Msza św. w Bałuciance w kościele o godz. 16.00.

7.Za tydzień składka przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Wszystkim ofiarodawcom – Bóg zapłać.

8.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka 2, 3, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 24A

9.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejął pan Zdzisław Barć .

10.Trwa sezon koszenia trawy wokół kościołów i na cmentarzu. Jak co roku, proszę o złożenie w kopertach ofiary w wysokości 30 zł. od każdej rodziny.