1 Niedziela Wielkiego Postu – 26.02.2023r.

1.Dzisiaj Gorzkie Żale w Króliku Polskim o godz. 15.30. W Bałuciance Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 10.00.

2.W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza św. o godz. 17.00. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00. Codziennie na zakończenie adoracji będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

3.We wtorek 28 lutego o godz. 16.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioła i Msza święta.

4.W pierwszą środę miesiąca o godz. 16.30 modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic.

5.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź od poniedziałku do czwartku w czasie adoracji.

6.W pierwszy piątek wyjątkowo nie udam się do osób starszych i chorych. Z posługą sakramentalną do starszych i chorych udam się 17 marca (piątek).

7.W piątek w Bałuciance Droga Krzyżowa o godz. 15.30. a po niej Msza św.
W Króliku Polskim Droga Krzyżowa o godz. 17.00. a po niej Msza św.
W każdy piątek Wielkiego Postu w czasie Mszy świętej będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

8.Wojownicy Maryi z Krosna zapraszają w pierwszą sobotę marca do uczestnictwa w publicznym różańcu ulicami Krosna, który rozpocznie się w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie o godz. 17.30. Po Mszy świętej procesja do kościoła franciszkanów. Prosimy zabrać lampiony.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 140 do 152.

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Halina Rygiel.