1 Niedziela Adwentu – 27.11.2022r.

1.Rozpoczyna się Adwent i nowy rok duszpasterski, przeżywany pod hasłem:

„Wierzę w Kościół Chrystusowy”

2.Od jutra o godz. 17.00 będą sprawowane Msze święte roratnie. O godz. 16.00 rozpocznie się wystawienie Najświętszego Sakramentu.
W środę o godz. 16.30 będzie wspólny śpiew Godzinek do Matki Bożej.
Tegoroczne roraty będą poświęcone św. Joachimowi dziadkowi Pana Jezusa. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do codziennego udziału w roratach.
Dzieci tak jak w ubiegłym roku będą codziennie świecić lampiony i losowały figurkę Maryi, którą na całą dobę zabiorą do domu i razem z rodziną będą przy Niej modlić się.

3.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie podczas adoracji. Bardzo proszę, aby skorzystać ze spowiedzi w te dni.

4.W pierwszy piątek od godz. 9.00 odwiedzę osoby chore i starsze. Będzie to równocześnie spowiedź przed Świętami Bożego Narodzenia. Proszę nie  zgłaszać  chorych do których przychodzę w pierwsze piątki miesiąca.
Proszę zgłaszać w zakrystii  lub na plebanii te osoby, do których nie przychodzę w pierwsze piątki, a życzą sobie posługi sakramentalnej.

5.W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 7.30 wspólny śpiew Godzinek. Msza święta o godz. 8.00.

6.Dziękuję za ofiary złożone z racji wypominków.

7.W nawie bocznej na stoliku od przyszłej niedzieli będą świece wigilijne. Cena świecy  10 zł.

8.Nasz Pan Organista będzie roznosił opłatki na wigilijny stół w przyszłą sobotę od godz. 9.00. Rozpocznie od początku ul. Bieszczadzkiej.

8.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 194 do końca

9.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przyjęła pani Anna Gazda.